Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100036 Library:100136 in /home/esunys/domains/aprangospsichologija.lt/public_html/admin/core/config/config.php on line 17
Aprangos psichologija
Aprangos Psichologija

ESTETIKOS MENTALITETAS | Spalvų psichologija

Seminarų ciklas „Estetikos mentalitetas“ įgalins Jus panaudoti vizualius simbolius siekiant užsibrėžtų tikslų verslo bei asmeninėje aplinkoje. Tai - ne tik galimybė vizualių simbolių pagalba perteikti norimą informaciją, bet ir tikslingai panaudojant simbolius iššaukti tikėtinas žmogaus fiziologines ar psichologines reakcijas.

Versle - tai gebėjimas tiksliai perteikti norimą informacinę žinutę vizualiomis priemonėmis, sukurti įmonės vertybes atitinkančią verslo atributiką, galimybe tiksliau pasiekti  bei atpažinti potencialų vartotoją, susiejant gaminamos produkcijos dizainą su psichologinėmis vartotojo savybėmis, geografine padėtimi bei amžiaus grupėmis. Šios informacijos panaudojimas aprangoje bei interjere, tai - pageidautinų asmeninių savybių, įvaizdžio, išorinės aplinkos bei siekiamos atmosferos tikslinis formavimas.

                                „Spalva – tai gyvenimas. Be spalvų pasaulis būtų negyvas“.  J.Ittenas

„SPALVŲ PSICHOLOGIJA“  - pirmoji seminarų ciklo "Estetikos mentalitetas" dalis skirta spalvos, kaip vieno iš vizualių emocinių simbolių analizei. Šiai temai skirtų seminarų bendra trukmė yra 24 akademinės valandos, suskirstytos į šešias atskiras dalis, kuriose pateikiama informacija suteiks Jums galimybę pilnai įvaldyti šią simbolių grupę. Tai puiki galimybė susipažinti su daugiadiscipline sistema, paremta spalvotyros, fizikos, psichologijos bei fiziologijos mokslo sričių moksliniais tyrimais bei studijomis. Seminarų metų apžvelgsime ne tik estetinio pateikimo galimybes, suprasime spalvinę dinamiką bei temperatūrą, bet ir aiškinsimės šio simbolio nešamos informacijos kodavimo sistemą, paremtą pilna spalvotyroje naudojama sistema, t.y. paties spalvinio tono, jo savybių,  grupavimo, derinimo pagrindimu ir aiškia bei konstruktyvia psichologine interpretacija. Visi ankščiau įvardinti parametrai bus analizuojami trijose skirtingose sferose, t.y. verslo aplinkoje (vizuali reklama, įmonių vizuali atributika ir pan.), aprangoje bei interjero dizaine. Aptarsime spalviniu pasirinkimu paremtus, populiariausius psichologinius testus, skirtus žmogaus esamai psichologinei būsenai nustatyti. Taip pat apžvelgsime egzistuojančias psichologines teorijas pagal asmenines savybes, priskiriančias atskirus asmenis ar asmenų grupes tam tikram spalviniam tonui.

Kontaktai
+370 677 15 919
rasa@aprangospsichologija.lt
A. Vienuolio g. 12, Vilnius
sss